meble kuchenne akrylowe

meble kuchenne akrylowe

Półki Półki druciane lub polimerowe Siatka wybierając odpowiednią Zakończ produktu

regały Otwarta konstrukcja są traktowane jako półek i regałów z drutu stalowego rusztu polimeru. Wielu użytkowników końcowych są świadomi wachlarz opcji wyboru tych systemów otwartych budowy regałów. Wydajność, jakość, elastyczność i ekonomia są ważnymi kluczowymi czynnikami w podejmowaniu decyzji na najbardziej odpowiednim wyborem.

Standardowa Stal - Wire Półki

Znany jako oryginalny system przechowywania drutu . Rewolucyjna koncepcja, która była świeża i innowacyjna od samego początku, prawie 30 lat temu. Otwarta konstrukcja z drutu umożliwia cyrkulację powietrza, widoczność i minimalizuje gromadzenie się kurzu. W zależności od producenta, regały z drutu może zaoferować bardzo duży wybór opcji dodatkowych, aby stworzyć niepowtarzalne dostosowania do własnych potrzeb. regały stalowe standardowe oferowane są w kilku wykończeniach, co następuje:

Brite jest przyjazne dla środowiska wykończenie ochronną, która jest tak genialny jak chrom. Posiada wyjątkowo gruby, wysoki połysk cynkowanie, który oferuje ekonomiczną alternatywę Chrome regały. Jak to wykończenie nie utleniają się w ciągu chwili, bez naruszania integralności budowy lub trwałość, to najczęściej jest określony dla instalacji komercyjnych na terenach suchych magazynowych.

Chrom jest galwanicznie wykończenie, które oferuje bardziej refleksyjną powierzchnię zwierciadlanego. To nie utlenia lub niszczą i minimalizuje zarysowania. To wykończenie jest najczęściej określone w instalacjach komercyjnych z widocznością klienta i jego długoterminowej dekoracyjne odwołania. Jeśli instalacja znajduje się na wybrzeżu, należy pamiętać, że powietrze sól morska może pogorszyć chromie i może warto rozważyć "proszek płaszcz" wykończenie.

wykończenia lakier proszkowy jest elektrostatycznie stosowane i utwardzony w podwyższonej temperaturze w celu utworzenia skórki stali.
Wpis zawdzięczamy